Strona i koncepcja stworzona przez grupę:

CZYSTY BŁYSK

513 388 838

+48 513 388 838

Share on Facebook


PARTNERZY

ACTUALNOSCIHOME
HOME Sprzątanie Opieka nad grobami Mycie samochodów Dezynfekcja Manicure Praca

DLA KOGO

CZYSZCZENIE TAPICEREK

Czyszczenie tapicerek samochodowych jest bardzo ważną czynnością wykonywaną w celu utrzymania czystości, bezpieczeństwa i świeżości w naszych samochodach.

Do czyszczenia tapicerki zalicza się: pranie przednich foteli, pranie tylnej kanapy, pranie zagłówków, pranie boków drzwi, pranie dywaników, pranie bagażnika.

Czyszczenie tapicerek samochodowych wykonujemy etapami zaczynając od bardzo dokładnego odkurzenia całego wnętrza samochodu. Kolejnym elementem w zależności od stopnia zabrudzenia tapicerki jest nałożenie środka czyszczącego (presprayu) i czyszczenie za pomocą specjalnej gąbeczki lub szczoteczki. Następnie wykonujemy proces płukania tapicerki profesjonalnym odkurzaczem angielskiej firmy Numatic. Po wypraniu i oczyszczeniu tapicerki następuje proces wysychania (czas schnięcia wynosi zazwyczaj do kilku godzin). Na koniec, dodatkowo nasza firma myje szyby wewnątrz oraz zewnątrz auta.


MYCIE SAMOCHODÓW

Mycie samochodu zaczynamy od spłukania powierzchni z piachu i kurzu. Następnie gąbką ze środkiem czyszczącym myjemy karoserię samochodu. Ostatnim etapem jest spłukanie brudu i piany myjką pod odpowiednim ciśnieniem.

OPIS USŁUGI

MYCIE Z ZEWNĄTRZ

CENNIK

Dla ludzi lubiących czuć czystość i świeżość w swoim aucie.

PANA I PANI

TAPICERKI SAMOCHODOWE

AUTO OSOBOWE

150 - 170zł

AUTO KOMBI

160 - 180zł

SUV & JEEP

160 - 180zł

VAN (do 7-osób)

200 - 220zł

VAN (8 i więcej osób)

Od 210zł