Strona i koncepcja stworzona przez grupę:

CZYSTY BŁYSK

513 388 838

+48 513 388 838

Share on Facebook


PARTNERZY

ACTUALNOSCIHOME
HOME Sprzątanie Opieka nad grobami Mycie samochodów Dezynfekcja Manicure Praca

OZONOWANIE

Dezynfekcja pomieszczeń przeciw wirusom w tym przeciw koronawirusowi.

Oferujemy dezynfekcje pomieszczeń w celu zniszczenia drobnoustrojów w tym bakterii, wirusów i grzybów. Stosujemy dezynfekcje (odkażanie) mieszkań, domów, biur, obiektów przemysłowych itp. Ze względów zdrowotnych warto regularnie dezynfekować mieszkanie szczególnie po chorobie zakaźnej lub gdy się ma małe dzieci. Jest to niezwykle ważna czynność dla zachowania czystego i bezpiecznego domu oraz zdrowia jego domowników. Dezynfekcję można również stosować jako środek zapobiegawczy rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii oraz w celu pozbycia się nieprzyjemnego zapachu i uniknięcia różnego rodzaju infekcji.

Nasza firma stosuje m.in. dezynfekcję poprzez ozonowanie pomieszczeń. Ozonowanie pomieszczeń w tym mieszkań jest bardzo skuteczną metodą dezynfekcji. Dzięki stosowaniu tej metody powietrze w danym pomieszczeniu jest znacznie czystsze, świeże oraz niweluje powstawanie wielu problemów zdrowotnych. Mieszkanie po ozonowaniu staje się bardziej bezpieczne, co jest niezwykle ważne szczególnie dla dzieci lub osób ze zmniejszoną odpornością.

Przeprowadzamy również dezynfekcję chemiczną przy użyciu sprawdzonych, profesjonalnych preparatów odkażających używanych  przez polskie wojsko oraz służby medyczne.

OPIS USŁUGI

CENNIK

  • Czyszczące;
  • Sterylizujące;
  • Dezynfekujące.

WŁAŚCIWOŚCI

Ozonowanie samochodu – 50zł.


Ekspresowa usługa (w ciagu 24 godzin) – plus 200zł.